Altijd onderweg
naar een tevereden
klant!

Vraag offerte aan

Ons Team

 
Michel Vanderhasselt

Zaakvoerder

info@transport-vanderhasselt.be
+32(0)2 583 16 11
 
Michel Vanderhasselt

Zaakvoerder

info@transport-vanderhasselt.be
+32(0)2 583 16 11
 
Philippe Vanderhasselt

Zaakvoerder

philippe@transport-vanderhasselt.be
+32 (0)2 583 16 10
 
Philippe Vanderhasselt

Zaakvoerder

philippe@transport-vanderhasselt.be
+32 (0)2 583 16 10
 
Yves Vanderhasselt

Zaakvoerder

yves@transport-vanderhasselt.be
+32 (0)2 582 80 00
 
Yves Vanderhasselt

Zaakvoerder

yves@transport-vanderhasselt.be
+32 (0)2 582 80 00
 
Tina Jacobs-Smet

Administratie - Facturatie - Loonverwerking

tina@transport-vanderhasselt.be
02/583.16.14
 
Tina Jacobs-Smet

Administratie - Facturatie - Loonverwerking

tina@transport-vanderhasselt.be
02/583.16.14
 
Nancy Buyl

Bediende / planning koel

admin@isocom.be
+32(0)2 582 80 00
 
Nancy Buyl

Bediende / planning koel

admin@isocom.be
+32(0)2 582 80 00
 
Guy Van Gucht

Planning bulk en reail

planning@jp-martens.be
02/583.16.10
 
Guy Van Gucht

Planning bulk en reail

planning@jp-martens.be
02/583.16.10
 
Veronique Malfroid

Boekhouding

veronique@vanrijckeghem.be
02/583.16.10
 
Veronique Malfroid

Boekhouding

veronique@vanrijckeghem.be
02/583.16.10
 
Marc Van der Smissen

Planning Huif

marc@transport-vanderhasselt.be
0476/30.35.00
 
Marc Van der Smissen

Planning Huif

marc@transport-vanderhasselt.be
0476/30.35.00
 
Francine Puttaert

Bediende gedurende 17j - op pensioen sinds 1 mei 2019


 
Francine Puttaert

Bediende gedurende 17j - op pensioen sinds 1 mei 2019